(Ne)typické #eko vrecká na potraviny.

FAQ

Z čoho sú vyrobené vrecká a tašky Plastňe?

Vrecká a tašky sú vyrábané z kvalitného kepru (100% bavlená tkanina) vyrobeného v Európskej únii. Kvalita spočíva v hebkosti materiálu a nízkej zrážanlivosti pri praní. Svoje Plastňe vrecká môžeš bez obáv prať.

Koľko unesie moja Plastňe taška?

Taška zvládne záťaž do 10 kg.

Aké rozmery Plastňe ponúkate?

Vrecúška Plastňe ponúkame v dvoch rozmeroch. Prvé má 25cmX40cm ( nami nazývané aj “veľké”) a je vhodné napríklad na chlieb a pečivo. Vrecko číslo dva má rozmer 20cmX30cm. Vrecko má veľkosť klasického sáčku, na aké si zvyknutý zo supermarketov. Náš tretí produkt je veľká nákupná taška Plastňe. Pohodlne do nej zabalíš rodinný nákup.

Prečo by som sa mal rozhodnúť pre Plastňe?

Plastňe vrecúška (a taška!) nepohladia len oko, ale aj planétu. Materiál je vyrobený v Európskej únii a samotné vrecká sú šité priamo na Slovensku. Plastňe je pre nás symbolom bezplastovej revolúcie. Nechceli by sme, aby ste sa museli obávať odkiaľ produkty pochádzajú a v akých podmienkach boli ušité.

Môžem svoje Plastňe prať?

Samozrejme. Rátame s tým, že sa vrecká od potravín občas zašpinia. Podmienka tímu Plastňe pri voľbe materiálu bola jasná, kvalita je prvoradá. Buď bez obáv, praním sa vrecká nezrazia.

Ako dlho môžem používať Plastňe?

Životnosť Plastňe vreciek ide ruka v ruke so starostlivosťou ich majiteľa. Pamätaj, sú ušité z čisto prírodného materiálu. Je prirodzené, že sa vplyvom času a používania môžu opotrebovať. Životnosť vreciek predĺžiš najmä praním na nízkych teplotách a šetrným (láskavým!) používaním.

Ako môžem za Plastňe zaplatiť?

Pri objednávaní z Plastňe e-shopu môžeš objednávku uhradiť pomocou platobnej karty, alebo si môžeš zvoliť objednanie na dobierku, a teda zaplatíš kuriérovi pri doručení. Viac informácií získaš v sekcii platobné možnosti.

Nepodarilo sa mi zaplatiť? Čo mám robiť?

Ak máš problém s platbou kartou, v prvom rade skontroluj správnosť údajov. Ubezpeč sa, že vlastníš nami podporovaný druh karty a že máš dostatok prostriedkov na účte. Ak platba stále neprechádza, neváhaj a kontaktuj nás na náš email ahoj@plastne.sk.

Aká je cena poštovného? Ako dlho bude trvať doručenie?

Všetky informácie spojené s prepravou nájdeš v sekcii doručenie tovaru.

Mám záujem o vyšší odber personalizovaných kusov Plastňe (napríklad ako darček pre zamestnancov). Dá sa to?

Ekologická uvedomelosť do každej kancelárie, to je naše mantra. Plastňe vrecká sú užitočný darček pre tvoj pracovný tím. Venuj zamestnancom produkt s posolstvom a umožni im zlepšovať planétu. Kontaktuj nás prosím na adrese andrea@plastne.sk. Spolu navrhneme neprehliadnuteľný dizajn v duchu vašej firmy.

Je možné vrátiť tovar?

Áno. Na vrátenie tovaru bez udania dôvodu máš právo do 7 pracovných dní od doručenia. Všetko potrebné nájdeš v sekcii reklamácie a vrátenie tovaru. V prípade vrátenia tovaru bez udania dôvodu si povinný uhradiť cenu poštovného naspäť k nám a peniaze za produkt ti vrátime na účet, alebo formou poštovej poukážky do 30 dní.

V balíku som našiel poškodený tovar. Čo mám robiť?

To nás naozaj mrzí. V prípade poškodenia tovaru počas prepravy stačí vyplniť Reklamačný formulár, poslať nám poškodený tovar späť a my ti pošleme nový kus na vlastné náklady, alebo vrátime peniaze do 30 dní. V prípade reklamácie hradíme poštovné poškodeného tovaru my.

Ak máš akékoľvek ďalšie otázky, napíš nám email na andrea@plastne.sk

Budeme sa tešiť na každú otázku i podnet.

A nezabúdaj, sme každý z iného kraja, no z jednej planéty. Tak si ju spoločne chráňme.